صفحه اصلی دسته بندی اسباب بازی و سرگرمی

خرید و فروش عمده اسباب بازی و سرگرمی

دسته بندی های اسباب بازی و سرگرمی

پرفروش ترین های اسباب بازی و سرگرمی

پرفروش ترین های اسباب بازی و سرگرمی

قطعات تزئینی دو قلب ایپکا
فروش عمده قطعات تزئینی دو قلب ایپکا

دسته بندی : اسباب بازی هنر و خلاقیت

قطعات تزئینی قلب ایپکا
فروش عمده قطعات تزئینی قلب ایپکا

دسته بندی : اسباب بازی هنر و خلاقیت

آجر فله ای 200 قطعه آرتینا
فروش عمده آجر فله ای 200 قطعه آرتینا

دسته بندی : اسباب بازی هنر و خلاقیت

اوسا بنا 3 آرتینا (4)
فروش عمده اوسا بنا 3 آرتینا (4)

دسته بندی : اسباب بازی و سرگرمی

دسته بندی اسباب بازی و سرگرمی بر اساس تامین کننده ها و صاحبین برند

دسته بندی اسباب بازی و سرگرمی بر اساس تامین کننده ها و صاحبین برند

لیست قیمت فروش عمده اسباب بازی و سرگرمی

لیست قیمت فروش عمده اسباب بازی و سرگرمی

پخش عمده اسباب بازی ایران ، مای لیست ، بزرگتر از بازار صالح آباد

اسباب بازی و بازی‌های فکری وسیله‌ای است که در یک تعریف اولیه با هدف سرگرم کردن نوزادان و کودکان ساخته شده است. این محصولات بر اساس سن و جنسیت کودکان متفاوت و متنوع طراحی شده است که انتخاب را با توجه به سلیقه هر فرد متنوع‌تر و یا به عبارتی ساده‌تر می‌کند. تنوع این محصولات همانطور که گفته شد بسیار بالا است و  اگر بخوایم از این دسته محصولات مثالی بزنیم می‌توان مثال‌های ساده اسباب بازی شامل اسباب بازی لگو و بلوک‌های خانه سازی، بازی‌های رومیزی،عروسک‌ها و فیگورها هستند. اسباب بازی‌ها به طور معمول برای کودکان طراحی می‌شوند اما در بعضی مواقع نیز به صورت تخصصی برای افراد بزرگسال و حتی حیوانات خانگی (اسباب بازی سگ و گربه) طراحی شده‌اند.

لیست قیمت اسباب‌بازی عمده:

برای مشاهده لیست قیمت خرید عمده اسباب‌بازی یا لیست قیمت فروش عمده اسباب‌بازی می‌توانید در این صفحه بر روی گزینه لیست‌های محصول کلیک کنید. در صفحه لیست محصول‌ها می‌توانید لیست‌های مختلف فروش عمده اسباب‌بازی را مشاهده نموده، قیمت‌ها را ببینید و به خرید عمده اسباب‌بازی برای فروشگاه خود بپردازید.

خرید عمده اسباب‌بازی از کارخانه:

برای مشاهده لیست کارخانه‌های تولید اسباب‌بازی، اطلاعات تماس آن‌ها و خرید عمده اسباب‌بازی از کارخانه، می‌توانید در این صفحه بر روی تامین‌کنندگان کلیک نمایید. در صفحه بعد شما می‌توانید تمامی کارخانه‌های اسباب‌بازی ایرانی را مشاهده نموده و به خرید از آن‌ها بپردازید.

بزرگترین پخش اسباب‌بازی در ایران:

ما در مای لیست تمامی شرکت‌های پخش اسباب‌بازی ایران را گرد هم آوردیم. مای لیست بزرگترین بانک اطلاعاتی از شرکت‌های پخش اسباب‌بازی است. برای دیدن لیست آن‌ها، در این صفحه بر روی گزینه تامین‌کنندگان کلیک نمایید تا لیست تمامی شرکت‌ها را مشاهده نموده و به خرید از آن‌ها بپردازید.

فروش عمده اسباب‌بازی ارزان تهران:

شاید تا کنون فروشگاه‌های اسباب‌بازی جهت تامین کالاهای خود به بازار بزرگ تهران مانند صالح‌آباد مراجعه می‌نمودند. با کمک مای لیست تمامی شرکت‌های بزرگ پخش اسباب‌بازی در کنار هم گرد آمدند و در مای لیست به فروش عمده اسباب‌بازی ارزان می‌پردازند. دیگر نیاز به مراجعه و مسافرت به تهران نیست، در شهر خود از تمام شرکت‌های پخش با قیمت عمده خرید نمایید.

فروش عمده اسباب‌بازی خارجی:

اگر شما یک فروشگاه اسباب‌بازی هستید و به دنبال تامین‌کننده‌ای برای خرید عمده اسباب‌بازی خارجی هستید، مای لیست تامین‌کننده شما است. در این صفحه با کلیک بر روی تامین‌کنندگان می‌توانید شرکت خود را بیابید. حتی اگر گزینه‌ای مناسب پیدا نکردید، کافی است با ما تماس بگیرید تا کالای مورد نیاز شما را تأمین نماییم.

اسباب‌بازی عمده ارزان:

خرید اسباب‌بازی ارزان همیشه یکی از چالش‌های فروشگاه‌های اسباب‌بازی بوده است. خرید کالا با بهترین قیمت نیاز به بررسی و مقایسه قیمت‌ها در بازار دارد. ما این کار را برای شما انجام داده‌ایم. با مشاهده لیست کالاها در مای لیست می‌توانید اسباب‌بازیهای مورد نظر خود را با قیمت خرید عمده، ولی با تعداد خرد و بدون حداقل سفارش تأمین کنید.

معرفی کارکرد اسباب بازی و بازی‌های فکری

اسباب بازی‌ها در بسیاری از مواقع علاوه بر هدف سرگرم کردن، برای اهداف مهم تری مانند ایجاد مهارت و یا آماده سازی فرد برای قرار گرفتن در یک موقعیت خاص طراحی می‌شوند بسیاری از این اسباب بازی‌ها صرفا جهت آموزش طراحی شده است و استفاده از آن‌ها در سنین پایین‌تر موجب رشد هوش هیجانی و خلاقیت در کودکان از همان سنین پایین می‌شود و کمک می‌کند تا در آینده کودک بتواند راحت‌تر مسائل مختلف را یادبگیرد.

بازی با اسباب بازی‌ها بخش مهمی‌از مراحل تکامل هر فرد را شامل می‌شود.  کودکان کوچک‌تر از اسباب بازی‌ها برای کشف هویت و استعداد خود،  شناخت محیط اطراف، یادگیری علت و معلول، کشف روابط اشیاء ، انجام فعالیت‌های جسمانی و تمرین مهارت‌های مورد نیاز در بزرگسالی استفاده می‌کنند. بزرگسالان نیز معمولا از اسباب‌بازی‌ها برای ایجاد و تقویت پیوندهای اجتماعی، آموزش، کمک به درمان  و یادآوری و تقویت مهارت‌ها و علوم مورد نیاز در دوران جوانی خود و یا حتی گذران اوقات فراغت خودشان در کنار دوستان و آشنایان استفاده می‌کنند.

اسباب بازی‌ها از مواد مختلفی مانند چوب، فوم، پلاستیک ، گل و سفال، پارچه و مقوا ساخته می‌شوند. امروزه برخی از انواع  اسباب بازی‌ها شامل بخش‌های بخش‌های دیجیتال هستند و اسباب بازی‌های هوشمند نامیده می‌شوند. همین تفاوت‌ها است که دنیای اسباب بازی‌ها را رنگی‌تر کرده است و انتخاب را ساده و آسان.

یکی از مهم‌ترین منابع تعریف و ترویج اسباب بازی‌ها، انجمن اسباب بازی آمریکا (the toy association) است که در سال 1916 با اهداف علمی‌و غیر تجاری تاسیس شد. از اهداف این سازمان، تبلیغ در زمینه تاثیر اسباب بازی‌های مختلف در زندگی فردی و اجتماعی کودک، معرفی بهترین اسباب بازی‌های جهان، برگزاری رویداد‌های مختلف برای حمایت و اطلاع رسانی از صنعت اسباب بازی، همکاری با ان جی او‌های مختلف اسباب بازی برای کودکان خاص، تعریف و کنترل استانداردهای اسباب بازی‌های تولید شده و همچنین ارتباط با سایر انجمن‌های مشابه است. چهارچوب ارائه شده برای دسته بندی اسباب بازی‌ها و سرگرمی‌های موجود در پلتفورم مای لیست براساس دسته بندی این انجمن تعریف شده است.

پلتفورم مای‌لیست علاوه بر دسته بندی اصولی انواع اسباب بازی‌ها و بازی‌های فکری تلاش کرده است تا مهم‌ترین تامین کنندگان اسباب بازی و تولید کنندگان اسباب بازی و وارد کنندگان اسباب بازی را به خریداران عمده اسباب بازی از جمله فروشگاه‌های اسباب بازی، مدارس و سازمان‌ها معرفی کند. این معرفی در سه بخش بهترین محصولات شامل بهترین اسباب بازی‌های دخترانه و بهترین اسباب بازی‌های پسرانه، معرفی برترین تامین کنندگان اسباب بازی و بازی‌های فکری و همچنین معرفی لیست قابل تامین بزرگترین پخش‌های اسباب بازی و بازی فکری تهران و شهراستان‌ها است شما با استفاده از پلتفرم مای‌لیست می‌توانید علاوه بر خرید و فروش در محیطی ایمن و مطمئن، به صورت مستقیم با تولیدکننده ارتباط برقرار کنید و محصولات سفارشی خود را به صورت مستقیم از کارخانه دریافت کنید. یکی از ویژگی‌ها دیگری که باعث می‌شود این پلتفرم خاص و ویژه شود، ارسال محصولات سفارش شما مصرف کنندگان عمده به سرتاسر کشور عزیزمان با پیک فوری است که باعث می‌شود علاوه بر صرفه جویی در هزینه در زمان نیز صرفه جویی شود. همچنین شما می‌توانید با شرایط بسیار ویژه‌ای در مای‌لیست فروشنده باشید و محصولات تولیدی خودتان را به صورت عمده در معرض فروش قرار دهید و بازار مخصوص به خودتان را داشته باشید.

بازگشت به بالا

نمایش فایل

صفحه گفتگو با تامین کننده

-

برای استفاده از مطالب مای لیست، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای (پلتفرم مای لیست) است