راهنمای استفاده بهینه از مای‌لیست

مای‌لیست چگونه کار می کند؟
راهنمای جامع

کلیه قسمت های مای‌لیست به صورت جامع و طبقه بندی شده در دسترس شماست با مطالعه راهنمای جامع،سریع تر و بهینه تر در مای‌لیست فعالیت کنید

درباره ما

سوالات متداول

دسترسی به پرتکرارترین سوالات کاربران، شما میتوانید در این قسمت سوالات خود را از پشتیبانی مای‌لیست بپرسید.

ویدیوهای مای‌لیست

دسترسی به خود آموزهای مای‌لیست

به جمع کاربران مای‌لیست بپیوندید و از امکانات مای‌لیست
برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید

ثبت نام تامین کنندگان ثبت نام خریداران
برای ثبت نام و ورود به سایت مای لیست ابتدا آدرس سایت را در نوار آدرس بار وارد کنید.

 پس از ورود به سایت روی دکمه ورود/ثبت نام کلیک کنید.اگر قبلا وارد سایت شده اید و حساب کاربری دارید یوزرنیم و پسورد خود را انتخاب کنید.در صورتی که اولین بار است که وارد سایت می شوید و یا یوزرنیم و پسورد خود را فراموش کرده اید با استفاده از روش وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد یکبار مصرف وارد سایت شوید.


در مای لیست بازیگران زنجیره توزیع به دو دسته اصلی تامین کننده و مشتری تقسیم شده است. در طرف تامین کننده، تولیدکنندگان، واردکنندگان و شرکت های پخش قرار می گیرند و در دیگر سو، فروشگاه داران، در جایگاه مشتریان می ایستند. به این ترتیب، مای لیست به عنوان پلتفرم ارتباط دهنده تامین کنندگان با مشتریان در فضای B2B ، برای پاسخ به نیازهای متفاوت هر کدام از این دو بخش، مسیر و ابزار و امکانات متفاوتی را طراحی کرده است. بنابراین، بعد از دریافت شماره تلفن، کاربر بر اساس این که مشتری (فروشگاه دار) باشد یا تامین کننده، می توانید از بخش های مختلف داشبورد، حساب خود را مدیریت کنید.

پس از ورود به مای لیست از گوشه سمت چپ صفحه می توانید وارد منو و داشبورد شوید. در داشبورد امکانات مختلفی در اختیار مشتریان و تامین کنندگان قرار گرفته است.

سپس از منوی باز شده بخش داشبورد را انتخاب کنید.

در داشبورد بخش های مختلفی برای مدیریت مشتریان و تامین کنندگان در نظر گرفته شده است. از جمله تامین کنندگان می توانند پروفایل خود را اصلاح کنند. با اصلاح پروفایل، تامین کننده کسب و کار خود را به مشتریان معرفی خواهد کرد و همچنین اطلاعات تماس و هماهنگی تامین کننده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. علاوه براین شرایط تامین و ارسال کالا نیز برای تعیین وضعیت فروش مشخص می شود.
تامین کنندگان می توانند با استفاده از امکانات داشبورد در بخش سبد کالا، کالاهای خود را به مشتریان معرفی کنند و همچنین با استفاده از کالاهای خود، لیست های مختلف بسازند.
علاوه براین تامین کنندگان می توانند در بخش اعلانات از سفارش های مشتریان خود آگاه شوند و شرایط خود را روی لیست سفارش های دریافتی اعلام کنند.
در داشبورد امکانات مختلفی برای مشتریان نیز در نظر گرفته شده است. از جمله می توانند لیست های سفارش خود را مدیریت و پیگیری کنند و همچنین از کمپین ها و برنامه های تخفیفی سایر تامین کنندگان آگاه شوند.
پروفایل، یکی از مهمترین بخش هایی است که به منظور معرفی کسب و کارها در مای لیست در نظر گرفته شده است. تامین کنندگان با استفاده از پروفایل اطلاعات تماس، مهمترین هدف گذاری ها و سیاست های مجموعه خود و همچنین شرایط تامین کالا را را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

اگر به عنوان یک تامین کننده از مای لیست استفاده می کنید، دقت داشته باشید که ورود اطلاعات با کیفیت بهتر و کامل تر به معرفی درست کسب و کار شما و همچنین اعتماد بیشتر مشتریان منجر خواهد شد.
می توانید از بخش منو، وارد تنظیمات پروفایل شوید.مرحله اول: لوگوی کسب و کار خود را بارگذاری کنید. این لوگو بر روی باکس پروفایل شما و همچنین تمام لیست هایی که برای مشتریان ارسال می کنید نمایش داده خواهد شد. دقت داشته باشید که ابعاد تصویر بارگذاری شده بهتر است 200px * 200px باشد و همچنین حجم فایل قابل بارگذاری نیز حداکثر 200kb است.